Albumy muzyczne
INTO YOU

Magdaleny Mielcarz INTO YOU Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "INTO YOU" (Magdaleny Mielcarz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magdaleny Mielcarz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "INTO YOU".

O albumie

„INTO YOU” jest rozwinięciem koncepcji artystycznej zaprezentowanej wcześniej w utworach „ICU” i „Summertime Hobby”. To zaskakująca świeżością mieszanka popu i urban music, osadzona w nowoczesnych loopach i kołyszącym rytmie, z melodyjnym refrenem, który trudno wyrzucić z głowy już po pierwszym  przesłuchaniu. 

„Piosenka  opowiada o obezwładniającym, elektryzującym, niewytłumaczalnym i pięknym uczuciu. To lekki, genialnie  brzmiący utwór, idealny przebój na wiosnę, która w końcu wybuchnie cała feerią kolorów - tak naprawdę i symbolicznie” - mówi w jednym z wywiadów Magda Mielcarz. 

Po raz kolejny LVMA BLACK do współpracy  zaprosiła znakomitych amerykańskich producentów. Obok Magdaleny Mielcarz autorami tekstu i muzyki są Emile Ghantous (nominowany do nagrody Grammy, pracujący m.in. z Chrisem Brownem, Charliem Wilsonem, Boyz II Men) oraz Angel Mae Taylor. Numer wyprodukował sam Rob Chiarelli, wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, współpracujący na co dzień m.in. z Willem Smithem, Christiną Aguilerą, Janet Jackson czy Pitbullem. ` 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "INTO YOU" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "INTO YOU".
Magdaleny Mielcarz
Magdaleny Mielcarz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!