Albumy muzyczne
polecamy Interstellar OST

Hans Zimmer Interstellar OST Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Interstellar OST" (Hans Zimmer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hans Zimmer.

O albumie

Każdy film Christophera Nolana (Incepcja, Memento, trylogia The Dark Night) to duże wydarzenie kulturalne. “Interstellar” jest fantastyczno-naukowym thrillerem opowiadającym o grupie odkrywców wysłanych w inny wymiar i szukających tam nowych przestrzeni do zamieszkania przez Ziemian. Niezwykłym zdjęciom towarzyszy soundtrack mistrza muzyki filmowej Hansa Zimmera, zdobywcy Oscara, nagród Grammy i Złotych Globów. Sam szkic muzyki powstał jeszcze na długo przed filmem – Nolan opisał Zimmerowi tylko klimat i emocje, jakie chce wywoływać, bez ujawniania tytułu, fabuły czy nawet gatunku filmu. Zimmer komponował zatem samodzielne, niezależne dzieło, które ostatecznie idealnie zgrało się z obrazem. Dzieło również niezwykle pracochłonne – muzykę do ‘Interstellar’ nagrano podczas rekordowej ilości 45 sesji nagraniowych – ponad 3 razy więcej niż do ‘Incepcji’.

Film “Insterstellar” wchodzi na ekrany polskich kin 7 listopada 2014. Muzyka, zgodnie z życzeniem twórców, dostępna będzie wyłącznie na płycie CD 10 dni po tej dacie – od 18 listopada 2014 r.

Inne wydania tego albumu

Album "Interstellar OST" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Interstellar OST".
Polecamy
Hans Zimmer
Hans Zimmer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!