Albumy muzyczne
Ikona

Tau Ikona Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ikona" (Tau). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tau.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ikona".

Płyta nr 1

  1. 1. Ikona - Tau

O albumie

Nowy singiel rapera Tau, zapowiadający jego nadchodzący album ,,Ikona”, przenosi słuchacza w świat dziecięcej wyobraźni.
W utworze „Stars” gościnnie wystąpił B.R.O.

Każdy z nas tęskni czasem za beztroskim dzieciństwem. Nowy utwór Taupozwoli nam przypomnieć sobie te piękne czasy. Energiczny i pogodny singiel „Stars” skutecznie przeniesie nas w świat niczym nieograniczonej, dziecięcej wyobraźni. 

Tekst zachęca rodziców do wspierania swoich pociech w realizowaniu nawet najbardziej abstrakcyjnych planów. I nawet jeśli są one niewykonalne, to w życiu dziecka najważniejsza jest obecność rodzica. Obecność, która wyraża się przez rodzicielską miłość, ciepło, wyrozumiałość, wysłuchanie młodego człowieka, który uczy się, jak stać się... dorosłym.

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Ikona" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ikona".
Tau
Tau - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!