Albumy muzyczne
IDeal

Rosalie Hoffman IDeal Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "IDeal" (Rosalie Hoffman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rosalie Hoffman.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: Def Jam Recordings Poland
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-03-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "IDeal".

Płyta nr 1

O albumie

Deal to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Rosalie.: Album powstawał w trakcie trasy koncertowej, płyty FLASHBACK. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów , które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "IDeal" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "IDeal".
Rosalie Hoffman
Rosalie Hoffman - Wybrane albumy