Albumy muzyczne
nowość ID

Liber ID Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ID" (Liber). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Liber.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-11

O albumie

Po kilkunastu latach rozmaitych eksperymentów muzycznych, Liber powraca do gatunku, z którego się wywodzi. Jego piąty solowy album „ID” nawiązuje do klimatów z czasów kultowego debiutu rapera, „Bógmacher” z 2004 roku.

Na płycie usłyszymy zarówno oldschoolowe, klasyczne produkcje DJ-a Zela (producent wielkiego hitu Libera sprzed lat, „Skarby”), jak i świeże, niezawodne bity Tabba. Rapowe zwrotki dorzucili goście z Wielkopolski: Deep (52 Dębiec), Bobson oraz Pastor Kris (długo niesłyszany kompan Libera z formacji Ascetoholix). Swoją cegiełkę dołożył też Kwas - legenda elbląskiego hip-hopu. Wśród gości płyty jest również Czesław Mozil (Czesław Śpiewa).

Liber od lat znany jest z promowania zdolnych debiutantów. I tym razem nie mogło być inaczej - w singlowym utworze „Latarnie” zaśpiewała wokalistka Poblo, z kolei w klimatycznym „Nosferatu” wystąpił uczestnik The Voice of Poland, Krzysztof Płonka.

„ID” to kopalnia uczuć i refleksji, na które w ostatnim czasie nie zawsze było miejsce. To wielkie sukcesy i hejt, radość i melancholia, miłość i nienawiść. To energia jak u debiutanta, podparta jednak sporym bagażem przeżyć i rozważań na temat otaczającego nas świata.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ID" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ID".
Liber
Liber - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!