Albumy muzyczne
nowość Hylophobia

Lunatic Soul Hylophobia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hylophobia" (Lunatic Soul). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lunatic Soul.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hylophobia".

O albumie

„Hylophobia" powstała jako jeden z ostatnich utworów na „Through Shaded Woods”. Skomponowałem go podczas trasy Riverside. Pierwotnie zastanawiałem się nawet czy nie wykorzystać tego riffu w Riverside, ale fakt, że roboczo nazwałem go  „Baba Jaga” w jakiś sposób przeważył na korzyść „słowiańszczyzny" i w ostateczności kompozycja trafiła na bonusowy krążek ostatniej płyty Lunatic Soul. Poza tym kręciła mnie myśl, by zrobić ten riff tylko na kilku basach grających jednocześnie i tak też się stało. Z tego co pamiętam gra tutaj jednocześnie 5 różnych basów, przez co udało się uzyskać ciekawe i oryginalne brzmienie, pasujące - jak najbardziej -  do tytułu utworu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hylophobia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hylophobia".
Lunatic Soul
Lunatic Soul - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!