Albumy muzyczne
nowość Home

Rhye Home Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Home" (Rhye). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rhye.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-01-22

O albumie

„Home” to efekt nagrań z 2019 i 2020 w United Recording Studio,s Revival at The Complex (Earth, Wind & Fire) oraz domowym studiu Milosha. Za miks odpowiada Alan Moulder (Nine Inch Nails, Interpol, My Bloody Valentine). Gościnnie na albumie pojawia się Danish National Girls’ Choir, z którym Rhye wystąpił na niezapomnianym koncercie w Danii w 2017.

Niedawno Milosh wydał wspólny utwór z SG Lewisem, „Time”. Kawałek został zainspirowany wschodami słońca w Topandze.

– Zawsze staram się wypełniać muzyczne cele w taki sposób, aby było to połączone z moim sposobem słuchania oraz odczuwania muzyki w dzieciństwie – podsumowuje Milosh. Ten zamiar doskonale słychać na „Home”. Bez względu na to, dokąd zabierze nas życie, zawsze możemy wrócić do domu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Home" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Home".
Polecamy
Rhye
Rhye - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!