Albumy muzyczne
nowość Hollywood

H.E.A.T Hollywood Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hollywood" (H.E.A.T). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: H.E.A.T.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hollywood".

Płyta nr 1

  1. 1. Hollywood - H.E.A.T

O albumie

H.E.A.T kontynuują ostrą jazdę i przedstawiają swój nowy singiel zatytułowany „Hollywood”. Utwór zapowiada album „Force Majeure”, który ukaże się 5 sierpnia.

Hollywood - świat cudów i przepychu, miejsce, gdzie spełniają się fantazje. Ale czy na pewno? Swoim nowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem H.E.A.T poruszają kwestie wyglądu i standardów kreowanych przez media oraz presji, która ciąży szczególnie na młodszych pokoleniach. W teledysku, do poważnego tematu, zespół dorzuca zabawny akcent i niespodzianki.

Przez ostatnie dwa lata życiem wielu ludzi kierowała „siła wyższa”, która nadała też tytuł nowemu albumowi H.E.A.T. Jednak tego zespołu nie jest w stanie zatrzymać żadna siła - wręcz przeciwnie. H.E.A.T powrócicili właśnie wraz z pierwszym wokalistą, Kennym Leckremo i zabierają nas w elektryzującą jazdę do H.E.A.T City!

Od samego początku istnienia zespołu i ukazania się w 2009 roku utworu „1000 miles”, który stał się wielkim przebojem w Skandynawii, słuchacze i media na całym świecie doceniają każdy kolejny album H.E.A.T.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hollywood" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hollywood".
H.E.A.T
H.E.A.T - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!