Albumy muzyczne
Hits Me

Lindsay Ell Hits Me Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hits Me" (Lindsay Ell). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lindsay Ell.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hits Me".

Płyta nr 1

  1. 1. Hits Me - Lindsay Ell

O albumie

Tytuł „Hits Me” idealnie pasuje do warstwy muzycznej, ponieważ dźwięki 'uderzają' zdecydowanie mocnym, osadzonym groovem, aby później przerodzić się w wyrazisty refren. „Hits Me jest utworem otwierającym album. To był pierwszy skomponowany singel. Od początku wiedziałam, że jest wyjątkowy. Magia tego kawałka zaczyna się już od pierwszego uderzenia perkusji… Myślę, że słuchacz będzie mógł odnaleźć w tej piosence swoje odbicie… zwłaszcza po tak ciężkim czasie, którego doświadczyliśmy wszyscy w zeszłym roku” – komentuje Lindsay.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hits Me" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hits Me".
Polecamy
Lindsay Ell
Lindsay Ell - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!