Albumy muzyczne
nowość Hi

Wu-Tang Clan Hi Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hi" (Wu-Tang Clan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wu-Tang Clan.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hi".

Płyta nr 1

  1. 1. Hi - Wu-Tang Clan

O albumie

„Hi” to radosny kawałek, który powstał w wyniku współpracy Texasu z Wu-Tang Clanem, który powraca po trzech latach przerwy. Klip do singla „Hi” został wyreżyserowany przez Fenn O’Meally – brytyjską artystkę filmową, która pracuje m.in. z marką Dior. W wideo wystąpił także Kadeem Ramsay – wschodząca gwiazda brytyjskiego kina; ostatnio zagrał także w Top Boy oraz Small Axe. Singel „Hi” jest pierwszą muzyczną zapowiedzią nowego albumu, który Texas opublikuje w przyszłym roku!

ip

 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Hi" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hi".
Polecamy
Wu-Tang Clan
Wu-Tang Clan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!