Albumy muzyczne
Hey Boy

Sia Hey Boy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hey Boy" (Sia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sia.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hey Boy".

Płyta nr 1

  1. 1. Hey Boy - Sia

O albumie

Sprzedająca miliony płyt, 9-krotnie nominowana do Grammy Sia zapowiedziała ósmy, studyjny album "Music - Songs From And Inspired By The Motion Picture", który ukaże się 12 lutego. Jednocześnie artystka zaprezentowała nowy singiel "Hey Boy", który napisała z Jessem Shatkinem i KAMILLE, a który wyprodukował Shatkin.

Składający się z 14 utworów album, w tym przebój "Together" jak również motywujący do działania "Courage to Change", powstał z myślą o nadchodzącym filmie "Music". Sia nie tylko napisała wszystkie piosenki do musicalu, ale także jest współautorką scenariusza oraz zadebiutowała za kamerą obrazu. Fani mogą liczyć również na soundtrack z piosenkami w wykonaniu obsady, którego premiera planowana jest zimą.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Hey Boy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hey Boy".
Sia
Sia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!