Albumy muzyczne
nowość Hero

David Guetta Hero Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hero" (David Guetta). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: David Guetta.

  • Gatunek: House
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hero".

Płyta nr 1

  1. 1. Hero - David Guetta

O albumie

"Hero" to inspirująca, wakacyjna piosenka, będąca skrzyżowaniem popu i EDM. Nagranie niesie ze sobą ważne przesłanie - w każdym z nas kryje się bohater. Afrojack David Guetta w swojej piosence chcą zaznaczyć, że nawet najmniejsze gesty mogą pomóc i oddziaływać na innych.

Utwór "Hero" to nie pierwsza kooperacja Afrojacka Davida Guetty. Wcześniej odnosili sukcesy dzięki przebojom "Titanium", "Hey Mama" i "This One's For You". Zresztą, liczby mówią za siebie - ich piosenki mają już 5 223 609 321 streamów. Najnowszy singiel stanowi owoc wieloletniej przyjaźni muzyków i chęci nagrania wakacyjnej piosenki, która w tych nieprzewidywalnych czasach niosłaby ważne przesłanie.

"Kooperacja z moim bratem Davidem Guettą zawsze jest wielką przyjemnością. To także wielki zaszczyt móc współpracować z tymi wszystkimi utalentowanymi twórcami, czyli Ellie GouldingStargate'emRyanem Tedderem Jamiem Scottem. Ta piosenka to powrót do naszych korzeni, ze wspaniałą melodią, fantastycznym głosem i wielkim dropem. Cudownie było połączyć świetną piosenkę z naszym festiwalowym muzycznym stylem" - powiedział Afrojack.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hero" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hero".
David Guetta
David Guetta - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!