Albumy muzyczne
nowość Heartbreaker

Inna Heartbreaker Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Heartbreaker" (Inna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Inna.

  • Gatunek: Dance
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Heartbreaker".

O albumie

INNA prezentuje album „Heartbreaker” – 10 piosenek napisanych i wyprodukowanych w Dance Queen’s House. Artystka spędziła 3 tygodnie w izolacji z najlepszymi producentami i tekściarzami- Marco &Seba, Alex Cotoi, David Ciente i Minelli, podczas których pracowali nad wydanym właśnie albumem.

“Jestem bardzo podekscytowana i jednocześnie zachwycona, że mogę zaprezentować Wam >>Heartbreaker<Dance Queen’s House” – powiedziała INNA.

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Heartbreaker" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Heartbreaker".
Inna
Inna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!