Albumy muzyczne
Hard Candy

Madonna Hard Candy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hard Candy" (Madonna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Madonna.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Warner Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2008-04-25

O albumie

"Hard Candy" jest jedenastą studyjną płytą w ponad dwudziestoletniej karierze Madonny. Następca "CONFESSIONS ON A DANCE FLOOR" (który na listach sprzedaży w trzydziestu krajach zadebiutował na pierwszym miejscu, a na całym świecie rozszedł się w ponad ośmiomilionowym nakładzie) to kolekcja 12 utworów, nagranych w żywiołowym tempie. "Hard Candy" nie jest schematycznym powieleniem "Confessions", bo choć Madonna nadal pozostaje wierna kilmatom klubowym, to jednak nie ustaje w poszukiwaniach nowych muzycznych inspiracji. Z tego też powodu w kompozycjach pojawiają się elementy charakterystyczne dla gatunku hip hop, a to także dzięki współpracy z Timbalandem, Justinem Timberlake'iem, Pharrellem Williamsem z Neptunes i Nate Danja Hills.

Inne wydania tego albumu

Album "Hard Candy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hard Candy".
Polecamy
Madonna
Madonna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!