Albumy muzyczne
Hample

Gibbs Hample Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hample" (Gibbs). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gibbs.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hample".

Płyta nr 1

O albumie

W numerze „Tour de France” gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia.

Wideo to wypadkowa kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. „Był to jeden z tych projektów, przy których na początku idziesz po omacku i trochę nie wiesz co się wydarzy. Nigdy wcześniej nie łączyłem tylu dziwnych zabiegów na raz. Większość scen nakręciliśmy w miniaturowym świecie, który sami wybudowaliśmy.

Stworzyliśmy postacie w CGI (pozdro dla twórców gry Medieval Dynasty ze studia Render Cube), jeździliśmy małymi driftowozami RC, które obsługiwała grupa naszych "kaskaderów", czyli ekipa pasjonatów z grupy Rc Nennox (również serdecznie pozdrawiam). Ogromny ukłon dla wszystkich zaangażowanych freaków, bo był to naprawdę bardzo eksperymentalne wyzwanie i świetna zabawa. Szacunek również należy się tu samemu labelowi oraz artystom, bo zaufali i uwierzyli w ten abstrakcyjny pomysł” – mówi odpowiedzialny za klip Igor Ignacy Leśniewski.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hample" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hample".
Polecamy
Gibbs
Gibbs - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!