Albumy muzyczne
polecamy Gold Shadow

Asaf Avidan Gold Shadow Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Gold Shadow" (Asaf Avidan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Asaf Avidan.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-01-20

O albumie

„Gold Shadow” to kolejny album izraelskiego wokalisty i autora tekstów, którego charyzma i barwa głosu  sprawiły, że porównywany jest do samej Janis Joplin.
 
Asaf Avidan, bo o nim mowa, trafił do szerszej publiczności dzięki hitowi „One Day/Reckoning Song”, który podbijał listy przebojów największych rozgłośni radiowych na świecie.Drugi solowy album izraelskiego artysty zatytułowany „Gold Shadow” zapowiada utwór „Over My Head”.

Inne wydania tego albumu

Album "Gold Shadow" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Gold Shadow".
Asaf Avidan
Asaf Avidan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!