Albumy muzyczne
nowość Gdzieś

Alicja Szemplińska Gdzieś Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Gdzieś" (Alicja Szemplińska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alicja Szemplińska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-07-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Gdzieś".

O albumie

Utwór „Gdzieś” jest piękną metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie - gdziekolwiek i u boku kogokolwiek ono jest. To także pierwszy singiel, którego Artystka jest autorką wspólnie z Bogdanem Kondrackim i Karoliną Kozak.

Jak mówi sama Alicja: Motyw poszukiwania od dawna jest obecny w sztuce i literaturze i zawsze w niej będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, które może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia.

„Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową.  To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Gdzieś" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Gdzieś".
Polecamy
Alicja Szemplińska
Alicja Szemplińska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!