Albumy muzyczne
Gazy'

The Pau Gazy' Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Gazy'" (The Pau). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Pau.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Gazy'".

Płyta nr 1

  1. 1. Gazy' - The Pau

O albumie

“Rok 2020 był dziwnym rokiem. Z jednej strony naznaczony pandemią i lockdownami, a z drugiej eksplozją niezadowolenia i buntu przeciw władzy. W protestach, które rozlały się po całym kraju brali udział głównie młodzi ludzie. Ale władza ich nie słucha, władza ich nie rozumie. Władza nie chce ich słuchać, nie chce ich rozumieć. Władza oderwała się od ludzi, od obywateli i skupia się na utrzymaniu władzy dla władzy.  Policja, tajniacy, gazy i pały - to wszystko co władza ma im do zaoferowania. Ale czym bardziej władza nasila represje dla utrzymania władzy, tym bardziej zbliża się jej kres. I o tym są “Gazy”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Gazy'" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Gazy'".
Polecamy
The Pau
The Pau - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!