Albumy muzyczne
nowość Game Plan

Tomasz Niziński Nizioł Game Plan Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Game Plan" (Tomasz Niziński Nizioł). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tomasz Niziński Nizioł.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Game Plan".

O albumie

Album Nizioła "Game Plan" od dziś dostępny w sklepach w całej Polsce oraz na platformach streamingowych! Z tej okazji raper przygotował dla Was świetny klip do tytułowego utworu z gościnnym udziałem Ero JWP! Sprawdźcie koniecznie ten staroszkolny banger wyprodukowany przez Szweda SWD. Za scratche odpowiada DJ KEBS. Klip zrealizował Sensi&.

O albumie "Game Plan"
Nowy album Nizioła już w sklepach! Sam raper tak mówi o swoim projekcie: „Game Plan” to zbiór 16 utworów, które powstały w momencie reorganizacji mojego życia: dieta, treningi plus zdrowy tryb życia. Musiałem wiele rzeczy poukładać od nowa, aby móc się skupić na mojej pasji – efekt tej pracy od dziś w Waszych rękach!

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Game Plan" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Game Plan".
Tomasz Niziński Nizioł
Tomasz Niziński Nizioł - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!