Albumy muzyczne
polecamy From the Vault. Volume 1

Jill Scott From the Vault. Volume 1 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "From the Vault. Volume 1" (Jill Scott). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jill Scott.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-09-30

O albumie

The Original Jill Scott From the Vault Vol. 1. -  wyjątkowy album zawierający w większości niepublikowane utwory niepowtarzalnej wokalistki, wielokrotnej laureatki nagród Grammy, piosenkarki, autorki tekstów, poetki i aktorki - legendarnej Jill Scott.

12 magicznych utworów jest nawiązaniem i wspomnieniem pierwszej płyty Jill Scott „Who is Jill Scott. Words + Sounds, Vol 1”. Album pokazuje kunszt artystki, która jak nikt inny łączy soul, groove, jazz, elementy hip-hop’u i funky z mocnym, soulowym wokalem. Jill buduje energetyczne kompozycje, w których snuje niepokojące opowieści - śpiewa zarówno o bólu, jak i radości czy wątpliwościach, próbując na swój sposób definiować ludzką egzystencję.

Jill Scott jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek swojego pokolenia – jej charakterystyczny wokal wyraża autentyczność i czyste emocje w każdej wyśpiewywanej sylabie. Jill należy do grona klasyków swojego gatunku, dodatkowo angażujących się w sprawy polityczne, społeczne czy ekonomiczne. Jest głosem wyrażającym to, co dzieje się na świecie - śpiewa nie tylko o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, jak rozstania czy zdrady, ale także o problemach społecznych.

Album  The Original Jill Scott From the Vault Vol. 1. zrobi wrażenie nie tylko na wiernych, wieloletnich fanach wokalistki, ale także tych, którzy dopiero odkrywają jej twórczość.

Inne wydania tego albumu

Album "From the Vault. Volume 1" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "From the Vault. Volume 1".
Jill Scott
Jill Scott - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!