Albumy muzyczne
nowość Floating Through Space

Sia Floating Through Space Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Floating Through Space" (Sia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sia.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Floating Through Space".

O albumie

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem Guettą. Ich trwająca od dekady współpraca do tej pory przyniosła takie przeboje jak "Let's Love" (ponad 130 milionów streamów) czy "Titanum".
Piosenka "Floating Through Space" poprzedza ósmy, studyjny album artystki "Music - Songs From And Inspired By The Motion Picture", który ukaże się 12 lutego wraz z premierą filmu "MUSIC" będącego jej reżyserskim debiutem. W filmie w główne role wcielili się Kate Hudson, Leslie Odomem Jr. i Maddie Ziegler, a w Polsce będzie dostępny zarówno na VOD (12.02) jak i na DVD (od 24.02).

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Floating Through Space" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Floating Through Space".
Sia
Sia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!