Albumy muzyczne
nowość Float

Janelle Monáe Float Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Float" (Janelle Monáe). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Janelle Monáe.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Float".

O albumie

"Float" - które Monáe niedawno anonsowała na swoim ogromnie popularnym Instagramie - po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec ubiegłego roku jako oficjalny hymn kampanii NBA Saturday Primetime na ABC/ESPN, w której Janelle wzięła też udział jako narratorka spotów promocyjnych. Utwór będzie szeroko wykorzystywany we wszystkich relacjach z NBA do połowy marca, obejmując klipy promo, mecze w primetimie, lokowanie w czasie meczu, media społecznościowe i inne. Ostatnio "Float" zostało wykorzystane w animowanym klipie przedstawiającym gwiazdę Los Angeles Lakers, LeBrona Jamesa, który wyprzedził Kareema Abdul-Jabbara zostając zawodnikiem NBA z największa liczbą punktów w sezonie regularnym. Numer został udostępniony w mediach społecznościowych ESPN i na Instagramie Jamesa, co pozwoliło na dotarcie do ponad 275 milionów obserwujących.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Float" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Float".
Polecamy
Janelle Monáe
Janelle Monáe - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!