Albumy muzyczne
Evolution

Paul Van Dyk Evolution Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Evolution" (Paul Van Dyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paul Van Dyk.

  • Gatunek: Trance
  • Wytwórnia: Sony Music Entertainment
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-04-10

O albumie

Jeden z pionierów Trance i czołowa postać na światowej scenie muzyki elektronicznej. Paul Van Dyk ma na swoim koncie nominację do Grammy, wiele niesamowitych singli i remiksów, serie kultowych kompilacji oraz kilka studyjnych albumów, które łącznie sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy. Niemiecki producent jest również założycielem wytwórni VANDIT Records, autorem audycji radiowej „VONYC Sessions”, oraz dwukrotnym laureatem nagrody na najlepszego DJ’a świata. Płyta „Evolution” to szósty autorski album Paula Van Dyk’a, który jest dowodem ewolucji jaką przeszedł artysta w ciągu 20 lat działalności muzycznej. Materiał składa się z 15 zróżnicowanych gatunkowo kompozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Do produkcji albumu Paul zaprosił wielu wspaniałych artystów, wśród których m.in. Adam Young, Fisher, Plumb, Austin Leeds, Arty, Sue McLaren, Fieldwork, Giuseppe Ottaviani czy Sarah Howells. Oprócz CD wydawnictwo zawiera dodatkowy krążek DVD z teledyskami do dziewięciu singli z płyty audio. Czas na nową odsłonę, czas na prawdziwą muzyczną ewolucję!

Inne wydania tego albumu

Album "Evolution" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Evolution".
Paul Van Dyk
Paul Van Dyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!