Albumy muzyczne
Emotikony

GrubSon Emotikony Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Emotikony" (GrubSon). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: GrubSon.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Emotikony".

Płyta nr 1

  1. 1. Umysł - GrubSon

O albumie

Singiel  „ Emotikony” to opowieść o relacjach w czasach zdominowanych przez technologie. Komunikatory pozwalają na szybki kontakt, ale przecież nic nie zastąpi prawdziwych relacji, spojrzenia w oczy, uścisku dłoni. I o tych zagubionych w technologiach prawdziwych emocjach i realnym życiu poza komputerami opowiada właśnie nowa piosenka GrubSona.

Utworowi  towarzyszy klip z mocnym przesłaniem. Jak mówi artysta:
„Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu. Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie.

W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe…

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Emotikony" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Emotikony".
Polecamy
GrubSon
GrubSon - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!