Albumy muzyczne
Echo Echo

IAMX Echo Echo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Echo Echo" (IAMX). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: IAMX.

O albumie

Znany jako IAMX Chris Corner od dłuższego czasu rozważał nagranie akustycznych wersji swoich piosenek. Początkowo planował zrealizować epkę, jednak współpraca z Davidem Botrillem, wielokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, okazała się tak owocna, że w rezultacie powstało pełnowymiarowe wydawnictwo. Artysta na albumie „Echo Echo” dekonstruuje utwory ze swojego dorobku i wraca do ich korzeni. Album "Echo Echo" ukazał się 13 marca 2020. 

- To była pierwsza piosenka IAMX, pierwszy album IAMX... pierwszy krok w nieznane jako artysta solowy – tłumaczy.

Transformacja i poszukiwanie nowego to podstawy artystycznej działalności Cornera. Początki jego kariery to występy z trip-hopowym zespołem Sneaker Pimps. Następnie rozpoczął działalność solową jako IAMX, tworząc swój ponadgatunkowy świat. Eksperymentował z muzyką elektroniczną nasycając ją punkową energią i osobistymi tekstami. Mroczne aleternatywne dźwięki tworzeone przez Cornera, jego ekspresja sceniczna, teledyski i intrygująca osobowość złożyły się na odważną i wyjątkową postać na muzycznej scenie. 

ip
Fot: Materiały prasowe

Inne wydania tego albumu

Album "Echo Echo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Echo Echo".
Polecamy
IAMX
IAMX - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!