Albumy muzyczne
Echo Echo

IAMX Echo Echo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Echo Echo" (IAMX). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: IAMX.

O albumie

Znany jako IAMX Chris Corner od dłuższego czasu rozważał nagranie akustycznych wersji swoich piosenek. Początkowo planował zrealizować epkę, jednak współpraca z Davidem Botrillem, wielokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, okazała się tak owocna, że w rezultacie powstało pełnowymiarowe wydawnictwo. Artysta na albumie „Echo Echo” dekonstruuje utwory ze swojego dorobku i wraca do ich korzeni. Album "Echo Echo" ukazał się 13 marca 2020. 

- To była pierwsza piosenka IAMX, pierwszy album IAMX... pierwszy krok w nieznane jako artysta solowy – tłumaczy.

Transformacja i poszukiwanie nowego to podstawy artystycznej działalności Cornera. Początki jego kariery to występy z trip-hopowym zespołem Sneaker Pimps. Następnie rozpoczął działalność solową jako IAMX, tworząc swój ponadgatunkowy świat. Eksperymentował z muzyką elektroniczną nasycając ją punkową energią i osobistymi tekstami. Mroczne aleternatywne dźwięki tworzeone przez Cornera, jego ekspresja sceniczna, teledyski i intrygująca osobowość złożyły się na odważną i wyjątkową postać na muzycznej scenie. 

ip
Fot: Materiały prasowe

Inne wydania tego albumu

Album "Echo Echo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Echo Echo".
Polecamy
IAMX
IAMX - Wybrane albumy