Albumy muzyczne
nowość Duble N

NEL Duble N Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Duble N" (NEL). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: NEL.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-03-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Duble N".

Płyta nr 1

  1. 1. Duble N - NEL

O albumie

W styczniu ukazał się jej hipnotyzujący i podbijający radiowe listy przebojów singiel „Niebieska Noc” a już dziś premiera debiutanckiej cyfrowej EP zatytułowanej Double N.

- Album powstał w okresie wakacyjnym, jego kolorem wiodącym miał być niebieski, nawiązując do morza, niebieskich oczu oraz nieba. Nazwa "Double N" nawiązuje do mojej osoby jako artystki, ale też zwykłej mnie, gubiącej się w podwójnym świecie: tym realnym i artystycznym. Album reprezentują single: "Niebieska noc" - czyli współczesne, taneczne brzmienie oraz "Obsesja" - smutna i bujająca ballada, stworzona z Filipkiem - zdradza Nel.

Jakkolwiek utwory, które znalazły się na EP "Double N" są na pierwszy rzut oka diametralnie różne, tak łączy je jednak temat oczu, zakochania, efemeryczność oraz wciągające, rytmiczne refreny. Przez elementy śpiewane, przewijają się czasem fragmenty rapowania, a także gitarowe riffy. - wyznaje artystka.

Po wydaniu debiutanckiej EP chciałabym skupić się na letnich singlach i oczywiście na tworzeniu nowego albumu, który być może ukaże się także w fizycznej wersji.

Podczas pracy nad albumem najbardziej pomogli mi chłopaki z grupy producenckiej Kofeina Studio - Miłosz Fergiński i Konrad Jażdżyk. Z Kofeiną Music pracowaliśmy nie tylko nad warstwą muzyczną, ale również nad topline utworów oraz tekstami. Oprawą graficzną albumu przygotowali Iwo oraz Maciej Pletnia. - dzieli się Nel. 

Inne wydania tego albumu

Album "Duble N" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Duble N".
Polecamy
NEL
NEL - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!