Albumy muzyczne
Dokąd?

Ania Byrcyn Dokąd? Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Dokąd?" (Ania Byrcyn). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ania Byrcyn.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Dokąd?".

Płyta nr 1

  1. 1. Dokąd? - Ania Byrcyn

O albumie

Ania Byrcyn mówi o swoim najnowszym utworze:

Piosenka „Dokąd?” to mój autorski utwór, dlatego zajmuje specjalne miejsce w moim sercu. Tekst opowiada o zabieganym życiu, nieustającej pogoni i przemijającym czasie. Obserwuję wśród bliskich, znajomych, ale też zupełnie obcych ludzi, że dzisiejszy rozpędzony świat, choć pozornie ceni wartości nadrzędne, tak naprawdę w codziennych wyborach odrzuca je lub odkłada na później, „bo nie ma czasu”. Niestety, często „później” okazuje się, że to, za czym tak pędziliśmy, nie przynosi prawdziwego szczęścia. Napisałam „Dokąd?” aby przypomnieć sobie i innym ludziom, byśmy chociaż na chwilkę się zatrzymali i docenili to co mamy, bo mimo, że czasami wydaje nam się, że mamy niewiele, to w rzeczywistości może się okazać, że mamy więcej niż się spodziewaliśmy.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Dokąd?" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dokąd?".
Polecamy
Ania Byrcyn
Ania Byrcyn - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!