Albumy muzyczne
nowość Do you miss me?

PinkPantheress Do you miss me? Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Do you miss me?" (PinkPantheress). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: PinkPantheress.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-11-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Do you miss me?".

O albumie

Wokalistka niedawno pojawiła się gościnnie w utworze "Anya Mmiri" nigeryjskiego twórcy CKaya, który powstał na potrzeby soundtracku do nowego filmu Marvela "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu".

W pierwszej połowie 2022 roku PinkPantheress wygrała plebiscyt BBC Music Sound of 2022, ponadto odbyła pierwsza wyprzedaną trasę koncertową po Europie i USA. Wschodząca gwiazda supportowała również Halsey, a ponadto wystąpiła na wielu festiwalach, jak chociażby Lollapalooza Paris i Chicago czy Osheaga Festival. PinkPantheress była jedyną przedstawicielką muzyki na liście 25 wpływowych kobiet opublikowanej przez brytyjski "Vogue". W zestawieniu pojawiła się obok Jodie Comer czy Victorii Beckham. Ostatnio PinkPantheress dołączyła do Paramore na scenie Austin City Limits, gdzie wykonała z zespołem "Misery Business". Pojawia się również w nowym utworze Baby Keema "killstreaks" z Donem Toliverem, pochodzącym z edycji deluxe debiutanckiego albumu Keema "The Melodic Blue".

PinkPantheress podbiła internet i świat w 2021 roku. Od tego czasu jest na fali wznoszącej. W październiku 2021 roku wydała debiutancki mixtape "To Hell With It", który zawierał uwielbiane przez fanów piosenki "Pain", "Passion", "Break It Off" oraz najnowszy przebój "Just For Me". W zeszłym roku PinkPantheress uświetniła okładki "CRACK Collections", "ES Magazine", "OFFICE" i stała się drugim artystą Spotify RADAR, który był wspierany zarówno w UK jak i w USA.

PinkPantheress w tym miesiącu wystąpiła na specjalnym koncercie, który zorganizowali IFFY FM i Boiler Room. W imprezie wzięli udział również Saunders, Jjess, Tommy Gold oraz jakoś niespodziewani goście FLO i Goldlink.

Inne wydania tego albumu

Album "Do you miss me?" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Do you miss me?".
PinkPantheress
PinkPantheress - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!