Albumy muzyczne
Deja Vu

Olivia Rodrigo Deja Vu Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Deja Vu" (Olivia Rodrigo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Olivia Rodrigo.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-06

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Deja Vu".

O albumie

Błyszcząca melodia wygrana na pianinie, buzujące gitarowe klawisze oraz głęboki, przejmujący wokal Olivii Rodrigo – tak w jednym zdaniu można najlepiej opisać „deja vu”. Piosenka powstała jesienią 2020 roku. Artystka, mimo młodego wieku, potrafi przekazać uniwersalne doświadczenia i emocje w swojej twórczości, które trafiają do słuchaczy bez względu na dane demograficzne czy geograficzne. Producentem „deja vu” jest Dan Nigro, który ma na koncie współpracę m.in. z Carly Rae Jepsen, Lewisem Capaldim czy Conanem Grayem. Olivia Rodrigo tak opowiada o utworze:

– Koncepcja „deja vu” zawsze mnie fascynowała i pomyślałam, że ciekawie byłoby z niej skorzystać, pisząc o bardzo skomplikowanych uczuciach po zakończeniu związku. Zaczęłam pisać „deja vu” jesienią tamtego roku i świetnie się bawiłam, tworząc różne melodie oraz kolejne warstwy brzmienia, które pojawiają się w piosence.

Do „deja vu” powstał teledysk w reżyserii Allie Avital. W klipie, oprócz Olivii, możemy oglądać też Talię Ryder („Nigdy, rzadko, czasami, zawsze”).

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Deja Vu" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Deja Vu".
Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!