Albumy muzyczne
Dear August

Noah Cyrus Dear August Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Dear August" (Noah Cyrus). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Noah Cyrus.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Dear August".

O albumie

Singiel zatytułowany „Dear August” miał swoją premierę 12 lutego. Powstał do niego także piękny teledysk, którego reżyserią zajął się Matt Earl.  

„Zeszłego lata „July” przyjął się naprawdę dobrze, ale były to czasy pełne niepewności. Jestem raczej spokojny, a mimo to wtedy bałem się bycia w Los Angeles, kiedy pandemia zaczęła się wymykać spod kontroli. Dużo rozmawiałem z moją rodziną o powrocie do Australii i w końcu to zrobiłem. „Dear August” to list miłosny skierowany do przyszłości, z nadzieją na lepsze jutro. Jeszcze go nie widać, ale my wciąż na nie czekamy. To kawałek nagrany prosto z serca, w domowych warunkach. W Australii folk jest mocno zakorzeniony, co da się odczuć po tym utworze. Jest w nim także sporo Nashville, a Noah to dusza tego singla”. - PJ Harding.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Dear August" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dear August".
Polecamy
Noah Cyrus
Noah Cyrus - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!