Albumy muzyczne
Deadlock

Once Human Deadlock Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Deadlock" (Once Human). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Once Human.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Deadlock".

Płyta nr 1

  1. 1. Deadlock - Once Human

O albumie

ONCE HUMAN zaprezentowali nowy singiel „Deadlock” z udziałem Robba Flynna z Machine Head. Utwór będzie częścią albumu „Scar Weaver”, który ukaże się w lutym 2022 roku.

Nowa płyta, która powstawała przez ostatnie 2 lata, jest zdecydowanym krokiem ONCE HUMAN naprzód. Mając dodatkowy rok, spowodowany lockdownem, zespół mógł na nowo zdefiniować swoje brzmienie, którego inspiracją jest Max Karon, nowy członek zespołu. Rezultatem tego jest nowoczesny metal, z najlepszymi wokalami jakie do tej pory nagrała Lauren Hart.

Jednym z ważniejszych utworów ONCE HUMAN na nowej płycie jest „Deadlock”, z gościnnym udziałem Robba Flynna z Machine Head. „To było niesamowite! Nie mogłam w to uwierzyć, dopóki nie dostaliśmy jego partii i nie usłyszałam jego głosu w naszym kawałku. Wymyślił nowy refren, który był świetny i ten refren został w utworze” mówi Lauren.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Deadlock" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Deadlock".
Polecamy
Once Human
Once Human - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!