Albumy muzyczne
Dark Room

Michele Morrone Dark Room Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Dark Room" (Michele Morrone). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Michele Morrone.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Morrone Michele
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-02-14

O albumie

Michele Morrone z pochodzenia Włoch, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu aktor, jednak jego pasją jest muzyka. Album utrzymany w klimacie rockowo – popowym. Rockowe brzmienie + mocny głos artysty, dało wyjątkowy efekt. Do współpracy zaprosił cenionych producentów: Patryka Kumóra i Dominika Buczkowskiego - Wojtaszka, którzy stoją za sukcesami utworów wielu artystów (Viki Gabor, Roksana Węgiel, Michał Szczygieł).

Na płycie znajdują się również sentymentalne ballady, w sam raz na zbliżające się Walentynki. Płytę promuje singiel „Feel It”. Utwór wykorzystano do ścieżki dźwiękowej filmu „365 dni” - najgłośniejszej premiery kinowej 2020 roku!!!

Film jest adaptacją bestsellera Blanki Lipińskiej, pod tym samym tytułem. Michele Morrone jest odtwórcą głównej roli – filmowego Massimo.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Dark Room" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dark Room".
Michele Morrone
Michele Morrone - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!