Albumy muzyczne
Confessions on a Dance Floor

Madonna Confessions on a Dance Floor Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Confessions on a Dance Floor" (Madonna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Madonna.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Warner Bros. Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2005-11-15

O albumie

Confessions On A Dance Floor to nowy album Madonny i zarazem najbardziej radykalny w jej dyskografii zwrot w kierunku muzyki tanecznej. Znajdziemy tutaj dwanaście połączonych w jedna całość utworów, którymi Madonna składa hołd epoce disco. Muzycznie jest to wycieczka w przeszłość muzyki pop. Słyszymy tutaj zarówno fragmenty zapożyczone z przeboju Abby Gimme, Gimme Gimme, rytmy house i techno, jak również rockowe cytaty. Całość została nagrana w Londynie przy pomocy Stuarta Price'a i obok utworów wypełnionych prostymi, tanecznymi rytmami zawiera także piosenki ambitniejsze takie jak np. utwór Isaac poświęcony szesnastowiecznemu żydowskiemu mistykowi. Confessions On Dance Floor to porywający didżejski set przeznaczony przede wszystkim do upojnej, tanecznej zabawy.

Inne wydania tego albumu

Album "Confessions on a Dance Floor" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Confessions on a Dance Floor".
Polecamy
Madonna
Madonna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!