Albumy muzyczne
nowość Colossal Youth 40Th Anniversary Edition

Young Marble Giants Colossal Youth 40Th Anniversary Edition Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Colossal Youth 40Th Anniversary Edition" (Young Marble Giants). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Young Marble Giants.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-27

O albumie

Jedyny album Young Marble Giants w tym roku obchodzi swoje 40-lecie. Z tej okazji trio z Cardiff prezentuje jego specjalne wydanie.

Young Marble Giants - Colossal Youth 40th Anniversary Edition zawiera tytułowy album, utwory z Salad DaysIs The War Over, singiel Final Day i Testcard EP, a także DVD dokumentujące ich ostatni koncert w USA w Hurray w Nowym Jorku z 1980 roku.

Tworzony przez gitarzystę i autora piosenek Stuarta Moxhama, jego brata i basistę Philipa oraz wokalistkę Alison Statton, YMG wyłonił się z punkowego i post-punkowego krajobrazu prezentując wyjątkowo oryginalne brzmienie. Nagrany w ciągu pięciu dni Colossal Youth, ciągle ma wpływ na całe legiony od Sheffield do Seattle. Znaleźli fanów wśród takich postaci jak: Kurt Cobain, Courtney Love, Belle & Sebastian, David Byrne, Sonic Youth czy The Magnetic Fields.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Colossal Youth 40Th Anniversary Edition" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Colossal Youth 40Th Anniversary Edition".
Polecamy
Young Marble Giants
Young Marble Giants - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!