Albumy muzyczne
Cokolwiek Ujęte

Adam Nowak Cokolwiek Ujęte Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Cokolwiek Ujęte" (Adam Nowak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Adam Nowak.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Cokolwiek Ujęte".

O albumie

„Cokolwiek ujęte” to pierwszy singiel z nowej płyty zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos. Muzykę do utworu skomponował Karim Martusewicz, zaś tekst napisał Adam Nowak. Premierowy album autorskiego projektu Adama Nowaka „Pół płyty” ukaże się 30 października 2020 nakładem Agory.

Oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszego singla zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos pt. „Cokolwiek ujęte”. Kompozycja Karima Martusewicza do słów Adama Nowaka jest premierowym utworem otwierającym album „Pól płyty”. Zostaliśmy wszyscy umieszczeni w okolicznościach powodujących zanik jednoznaczności dotychczasowych wartości.  

Próbowaliśmy tą piosenką przedstawić problem z nazwaniem rzeczy, faktów i obecnej sytuacji takimi, jakimi powinny być w rzeczywistości. Zachęcamy, aby nie rezygnować z wiary we wszystko to, co do tej pory było uważane za jednoznacznie dobre i w czym cały czas można - mimo przeciwności losu - pokładać nadzieję. Adam Nowak i Akustyk Amigos 

Skład zespołu: 
Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy) 
Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy) 
Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo) 

+ goście  

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Cokolwiek Ujęte" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Cokolwiek Ujęte".
Polecamy
Adam Nowak
Adam Nowak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!