Albumy muzyczne
CO GRYZIE PANIĄ L

Lanberry CO GRYZIE PANIĄ L Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CO GRYZIE PANIĄ L" (Lanberry). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lanberry.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-10-23

O albumie

Do udziału w projekcie Lanberry zaprosiła uznanych artystów i producentów, w tym m.in. Bartosza Dziedzica („Mirabelki”, „Kamikadze”; znanego ze współpracy m.in. z Arturem Rojkiem, Moniką Brodką i Dawidem Podsiadło), Dry Skull, Mikołaja Trybulca i Mimi Wydrzyńską z Linii Nocnej („Pustosłów”), Macieja Wasio, Pawła Krawczyka, Olafa Deriglasoffa oraz duet Kumór i Buczkowski („Tracę”). Płytę zapowiadają trzy single – „Zew”, „Tracę” i „Plan awaryjny”. Ten ostatni w koncercie premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i otrzymał główną nagrodę.

„Powiedz, kim jest pani L.? Czy zostało coś z niej?” – tak, to wciąż ta sama Lanberry. A jednocześnie tak odmieniona, jakbyśmy spotykali się z nią po raz pierwszy. O tym, że jedno drugiego nie wyklucza, najlepiej przekonać się, włączając album.

Inne wydania tego albumu

Album "CO GRYZIE PANIĄ L" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CO GRYZIE PANIĄ L".

Więcej

Polecamy
Lanberry
Lanberry - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!