Albumy muzyczne
Ciche dni

Kaśka Sochacka Ciche dni Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Ciche dni" (Kaśka Sochacka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kaśka Sochacka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-26

O albumie

Długo wyczekiwany przez fanów debiut Kaśki Sochackiej ukaże się 26 marca 2021

Kaśka Sochacka „Ciche dni”: o albumie
Debiutancki album Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukaże się 26 marca 2021nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

„Wszystko zaczęło się od „Wiśni”. Znaczy, zaczęło się dużo wcześniej - i o tym opowiada Kaśka w swoim „Love Story”, które dołączone będzie do płyty - ale to „Wiśnia” nadała sprawom tempo. To było jak kula śniegowa - Piotr Stelmach i jego audycja, później Kortez - jego wersja numeru i występy gościnne na jego koncertach, pierwsze miejsce LP3 przez 4 tygodnie z rzędu - wszystko działo się bardzo szybko i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie kibicowali, chcieli pomóc, dołączyć się - i tak spontanicznie pojawiło się na płycie kilku znakomitych gości” – komentuje Agata Trafalska. „Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku”.

Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Edycja limitowana albumu „Ciche dni” zawiera dodatkowo 10 utworów umieszczonych na drugiej płycie, m.in.:
„Jeszcze” – piosenka promująca nowy serial TVN „Tajemnica zawodowa”.
„Porzucić”, „Śnie” – utwory pochodzące z wyprzedanej EPki „Wiśnia”.
„Trochę tu pusto” - piosenka wydana w dwóch wersjach, która promowała serial Polsatu „Zawsze warto” przez dwa sezony.
„Wiśnia” LIVE z gościnnych występów na koncertach Korteza, wykonana z Kortezem i jego zespołem.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ciche dni" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ciche dni".
Polecamy
Kaśka Sochacka
Kaśka Sochacka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!