Albumy muzyczne
nowość Chrust

Igor Herbut Chrust Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chrust" (Igor Herbut). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Igor Herbut.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-11

O albumie

Dwupłytowy analog wydany został na przezroczystym winylu i zawiera niespodziankę - do każdego egzemplarza dodany jest unikalny kod, pod którym znajdzie się specjalny materiał video nagrany przez Igora Herbuta oraz 3 miesięczny dostęp do serwisu EMPIK Music.
 
Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość. „Chrust” jest piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem zaprasza słuchaczy w swój świat.

Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał.
Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”
. – Igor Herbut.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chrust" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chrust".
Igor Herbut
Igor Herbut - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!