Albumy muzyczne
Choker

Twenty One Pilots Choker Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Choker" (Twenty One Pilots). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Twenty One Pilots.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Choker".

O albumie

"Choker" to następca głównego singla ze "Scaled And Icy" - "Shy Away", który szybko dotarł na szczyt formatu Alternative Radio. Tym samym Twenty One Pilots znaleźli się w elitarnym gronie artystów, którzy dotarli na najwyższą pozycję notowania w ciągu maksymalnie trzech tygodni od premiery. Wcześniej taka sztuka udała się zespołom: U2, R.E.M., The Cure, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters. Utwór "Shy Away" ukazał się z klipem, który wyreżyserowali Miles & AJ
"Scaled And Icy" to pierwszy album Twenty One Pilots od trzech lat, następca pokrytego platyną m.in. w USA i w Polsce "Trench".

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Choker" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Choker".
Twenty One Pilots
Twenty One Pilots - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!