Albumy muzyczne
nowość Chmura

The Pau Chmura Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chmura" (The Pau). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Pau.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chmura".

Płyta nr 1

  1. 1. Chmura - The Pau

O albumie

Paulina, która stoi za tym jednoosobowym projektem muzycznym, zdążyła nas przyzwyczaić, że inspirację do swoich piosenek czerpie z otaczającej rzeczywistości. Podobnie jest i tym razem.

O swoim nowym utworze artystka mówi tak: "Piosenka ta powstała podczas pierwszego lockdownu, kiedy w zasadzie cały świat zahamował. Uwierzyliśmy w swoją mądrość i potęgę, a pojawił się mały wirus, którego nie widać gołym okiem, i rzucił nas na kolana. 

 

 "Chmura" jest o tym, że mimo, iż zachowujemy się tak, jakbyśmy panowali nad ziemią, wodą i powietrzem, to tak naprawdę jesteśmy mali i bezradni. Nie tylko wobec kataklizmów, powodzi, trzęsień ziemi i huraganów - jesteśmy bezradni nawet wobec zwykłego deszczu.  Możemy się napinać i prężyć muskuły, a deszcz jeśli ma spaść, to i tak spadnie."

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chmura" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chmura".
Polecamy
The Pau
The Pau - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!