Albumy muzyczne
Chcę całego

Panilas Chcę całego Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chcę całego" (Panilas). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Panilas.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chcę całego".

O albumie

Tak mocnego debiutu na polskiej scenie dawno nie mieliśmy. Nie mieliśmy też żadnych wątpliwości, że to, co proponuje Panilas, i w treści, i w formie, jest równocześnie ważne, mocne i arcydobre. Lepszego czasu na taką premierę też nie będzie. Ani płyty, której bardziej byśmy dziś potrzebowali.

„Głęboka podróż w gęstwinę kobiecego doświadczenia, odbywana w misternie utkanym, elektronicznym wehikule” -mówi Panilas. „Bit miesza się z goryczą, jak tusz do rzęs ze łzami w dyskotekowej łazience o piątej rano. Trochę do tańca, trochę do płaczu”.

Jej solowa, debiutancka płyta zatytułowana „Gynoelectro” jest w fazie postprodukcji, a jej pojawienie się zwiastuje singiel „Chcę całego”. Płytę współprodukowała z Markiem Pędziwiatrem (EABS, Błoto, Paulina Przybysz).

Premierze singla „Chcę całego” towarzyszy klip autorstwa Michała Jankowskiego. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chcę całego" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chcę całego".
Panilas
Panilas - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!