Albumy muzyczne
nowość Chcę być kochaną

Amelia Andryszczyk Chcę być kochaną Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chcę być kochaną" (Amelia Andryszczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Amelia Andryszczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chcę być kochaną".

O albumie

Po najnowszym singlu „Więcej” oraz własnej interpretacji utworu Anny German pt. „Chcę być kochaną”, Amelia Andryszczyk nie zwalnia tępa. Artystka prezentuje swój najnowszy utwór „Zarwiemy noc”, którym wtajemnicza słuchaczy w świat pełen spontaniczności oraz młodzieńczych uczuć - miejsce, w którym muzyka jest głównym nośnikiem emocji, a prawdziwa przyjaźń to największa wartość.

„Zarwiemy noc” to utwór otulający ciepłem, dobrą energią i pozytywnymi wibracjami.

Do klipu zaprosiłam moich przyjaciół, którzy są dla mnie ogromnym wsparciem i bez których szczerze nie wyobrażam sobie życia.  Mam nadzieję, że uda Wam się poczuć to, co my, gdy biegaliśmy po łące, rozpaliliśmy ognisko nad wodą i byliśmy ze sobą tu i teraz - mówi Amelia.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chcę być kochaną" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chcę być kochaną".

Więcej

Polecamy
Amelia Andryszczyk
Amelia Andryszczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!