Albumy muzyczne
Cavalcade

Black Midi Cavalcade Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Cavalcade" (Black Midi). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Black Midi.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Cavalcade".

Płyta nr 1

O albumie

Nowy album został nagrany jesienią 2020 roku po przerwaniu międzynarodowej trasy koncertowej. Początkowe sesje miały miejsce w Londynie, zanim zespół zdecydował się nagrać większość albumu w Irlandii w Hellfire Studios z Johnem Murphym, znanym z produkcji ostatnich albumów Lankum. 
black midi postanowili stworzyć bardziej spójny album bez obaw o wykonanie go na żywo - jak to miało miejsce zazwyczaj. Podczas gdy 'Schlagenheim' powstawał w trakcie długich jam session, a następnie był testowany na żywo, tym razem doświadczenie było zupełnie inne. Zespół pisał indywidualnie podczas lockdownu i przynosił pomysły na próby i do studia gdy nadszedł czas nagrywania. Jak mówi Morgan "Wiele z tego materiału było naprawdę świeże, ale było to coś, co nam się podobało i cieszyliśmy się tym". Po tym jak  Matt Kwaśniewski-Kelvin odszedł z grupy, zespół zatrudnił saksofonistę Kaidi Akinnibi i klawiszowca Setha Evansa, którzy dołączyli do nich na żywo podczas trasy koncertowej na początku 2020 roku, taraz parę muzyków można usłyszeć na albumie 'Cavalcade'.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Cavalcade" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Cavalcade".
Black Midi
Black Midi - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!