Albumy muzyczne
nowość Cały czas

Indios Bravos Cały czas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Cały czas" (Indios Bravos). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Indios Bravos.

  • Gatunek: Reggae
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-18

O albumie

To okolicznościowa płyta, wydana z okazji okrągłego jubileuszu Indios Bravos (20 lecie powstania i wydania płyty Part One), stanowi nietuzinkowe podsumowanie tych rocznic. Nie jest to typowe "best of". Zamiast takiej oczywistości znajdziemy tu wersje alternatywne i koncertowe piosenek, a także kompozycje premierowe. Są utwory dobrze znane wszystkim fanom Banacha, jak "Nie pytaj" i "Wyjątkowo ważna", wykonane w wersjach akustycznych, ale też bardzo rozbudowany, pełen improwizowanego luzu "Mental Revolution", pokazujący fenomen koncertów zespołu. Znajdziemy tu świetnie gitarowo-płynącą wersję "Dróg", a także rewelacyjną (nową, nigdy nie publikowaną) wersję "Wu-wei".

Posłuchajcie koncertowych "Mówię ci że" Tiltu oraz "To co czujesz, to co wiesz" Brygady Kryzys.

Premierę na płycie mają dwa utwory: znany z singla "Nie chcę (takie moje prawo)", ugruntowujący styl cyber reggae, oraz "Po drugiej stronie rzeki", który fani pamiętają z koncertów Indios Bravos sprzed zawieszenia działalności.

Produkcja muzyczna i realizacja: Piotr Banach

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Cały czas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Cały czas".
Indios Bravos
Indios Bravos - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!