Albumy muzyczne
nowość By Any Means

Jorja Smith By Any Means Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "By Any Means" (Jorja Smith). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jorja Smith.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-07-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "By Any Means".

O albumie

Nowy utwór to słodkogorzka ballada, podejmująca refleksję nad aktualnymi doświadczeniami oraz dodająca otuchy we wspólnej walce i solidarności. Jorja odnosi się w niej do własnego doświadczenia młodej czarnej kobiety, doświadczającej zmiany w świecie. „Jestem dumna z tego, co osiągnęliśmy / Ramię w ramię w rewolucji / Nie będę cicho dla rzeczy, które kocham” – śpiewa Smith.

Do stworzenia tego utworu zainspirował mnie udział w protestach Black Lives Matter i refleksja nad tym, co mogę zrobić, aby kontynuować tę dyskusję. To nie tylko post na social mediach, to życie” – mówi Jorja.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "By Any Means" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "By Any Means".
Polecamy
Jorja Smith
Jorja Smith - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!