Albumy muzyczne
Butter

BTS Butter Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Butter" (BTS). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: BTS.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Butter".

Płyta nr 1

  1. 1. Butter - BTS

O albumie

Gwiazdkowy remix wakacyjnego „Butter” to popowa kolęda z charakterystyczną dla oryginału pozytywną energią, wzbogaconą o nieco ciepła i przytulności, które wpisują się w świąteczny klimat. Za sprawą „Butter” BTS okupowali przez 10 tygodni szczyt notowania Billboard Hot 100, co tylko potwierdza, że piosenka stała się jednym z największych hitów tegorocznego lata. Utwór zapewnił grupie również nagrodę dla Artysty roku podczas American Music Awards. Ponadto, muzycy za „Butter” zostali nominowani do Grammy w kategorii Best Pop Duo/Group Performance.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Butter" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Butter".
BTS
BTS - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!