Albumy muzyczne
polecamy Bulletproof Picasso

Train Bulletproof Picasso Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bulletproof Picasso" (Train). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Train.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-09-16

O albumie

Zespół Train od dawna dostarcza światu hity, które miesiącami królują na listach przebojów – także w Polsce. Wystarczy wspomnieć tylko takie tytuły jak ‘Hey Soul Sister’, ‘Drive By’ czy ‘Shake Up Christmas’, wykorzystany w bożonarodzeniowej reklamie Coca Coli. Na nowej, siódmej już płycie studyjnej „Bulletproof Picasso”, premiera 16 września b.r.) dostarcza kolejną porcję przyszłych hitów w typowym dla siebie, nieco amerykańskim stylu. "Bulletproof Picasso" wyprodukowany został przez stałego współpracownika zespołu - Butcha Walkera (Fallout Boy, Panic At The Disco, Weezer) i świetnie oddaje zamiłowanie Pata Monahana (wokalista i autor przebojów Train) do muzycznych zaskoczeń, których nie brak na płycie.  Album promuje piosenka "Angel In Blue Jeans", w klipie do której występuje znany z filmu Maczeta i Od Zmierzchu Do Świtu aktor Danny Trejo.

Inne piosenki na płycie, które udostępnione zostały wcześniej fanom lub upublicznione zostaną jeszcze przed premierą to “Cadillac, Cadillac”, “Bulletproof Picasso” i „Wonder What You're Doing For The Rest Of Your Life”

Train mają na koncie już ponad 10 milionów sprzedanych płyt, 30 milionów singli i w tym roku obchodzi już 20-lecie istnienia na rynku muzycznym. Zespół posiada własną linię win i firmowane swoją nazwą czekolady, ze sprzedaży których dochód przeznacza na fundacje Family House finansującą leczenie ciężko chorych dzieci.

Inne wydania tego albumu

Album "Bulletproof Picasso" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bulletproof Picasso".
Polecamy
Train
Train - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!