Albumy muzyczne
Bubble Town

Maja Olenderek Ensemble Bubble Town Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bubble Town" (Maja Olenderek Ensemble). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Maja Olenderek Ensemble.

  • Gatunek: Ethno
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-02-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bubble Town".

Płyta nr 1

O albumie

Maja Olenderek urodziła się w Polsce, ale korzenie ma również we wschodniej Ukrainie, skąd pochodzi jej mama. Życie pomiędzy dwoma różnymi kulturami, podróże i niesamowite historie o prababci, która była szeptuchą (znachorką zajmującą się białą, leczniczą magią w swojej wsi), ukształtowały również jej muzyczną wyobraźnię, pełną eklektyzmu i odrealnionego charakteru. Słuchacze porównują Maję do Kate Bush, Tori Amos czy Suzanne Vega, ale takie porównania z pewnością nie wyczerpują potencjału, jaki kryje się w postaci tej dziewczyny. Maja posiada wyjątkowa barwę głosu, którą podczas koncertów operuje z niespotykaną swobodą. Na płycie znalazło się 9 autorskich kompozycji, a wśród nich oczywiście “Alice”- pierwszy singiel. Na wydanie "Bubble Town" zespół zebrał fundusze dzięki PolakPotrafi - platformę crowdfundingową.

Inne wydania tego albumu

Album "Bubble Town" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bubble Town".
Maja Olenderek Ensemble
Maja Olenderek Ensemble - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!