Albumy muzyczne
nowość Bogini

Złata Ogniewicz Bogini Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bogini" (Złata Ogniewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Złata Ogniewicz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bogini".

O albumie

Utwór „Bogini” w wykonaniu Zlaty Ognevich mówi, że w każdej kobiecie żyje prawdziwa Bogini. Każda kobieta ma dokładnie ten sam „rdzeń”, który czyni ją wyjątkową, niepowtarzalną i silną.

„Bogini” w języku polskim porusza ważny temat wolności wyboru kobiet. Piosenka Zlaty Ognevich jest wsparciem dla wszystkich kobiet w Polsce. „Każda kobieta jest wolna, a zakazy, które wchodzą w życie, po prostu naruszają jej prawa i mogą złamać „Boginię” w kobiecie. W każdej kobiecie jest piękno i ważne jest, by pomagać jej zachować je w sobie” - komentuje utwórZlata Ognevich.

Piosenkę „Bogini” napisał młody piosenkarz Jerry Heil, a za produkcję muzyki odpowiada The Maneken. Każdy wers utworu jest przepełniony mocą i podnosi kobietę na duchu jako najwspanialszą istotę we wszechświecie.

Zlata Ognevich mówi: „Ta piosenka z pewnością stanie się hymnem międzynarodowego wsparcia dla kobiet z Polski, symbolem wolności. Poczuj siłę, która jest głęboko w twojej duszy. Nie jesteś sama, ja jestem z tobą, a razem możemy wszystko. Razem jesteśmy silni. Zmienimy ten świat - to główne przesłanie tej piosenki”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bogini" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bogini".
Złata Ogniewicz
Złata Ogniewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!