Albumy muzyczne
Bez Planu

Ania Blush Bez Planu Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bez Planu" (Ania Blush). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ania Blush.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bez Planu".

O albumie

Ania Tacikowska dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka ostatniej edycji X Factora. Teraz – jako Ania Blush – powraca w energetycznym i jednocześnie melodyjnym, synth-popowym utworze. Singiel Ani wkręca błyskawicznie, a inspirowany latami osiemdziesiątymi taneczny klimat całości sprawia, że mamy do czynienia z muzyką, którą pokochać można od pierwszych taktów. Poznajcie zaskakujący hit tej wiosny – “Bez Planu”!

Mówi się, że przyzwyczajenie to druga natura człowieka. A co, jeżeli powoduje to, że nie możemy pójść dalej, gdy ludzie, nawyki, miejsca nas ograniczają? Artystka w “Bez Planu” przekonuje, że czasami warto zerwać z czymś definitywnie, bo nawet najlepiej ułożony plan można zmienić. To, co nas w życiu ogranicza może spowodować spalenie mostów, ale czy to musi oznaczać coś złego? Z takim dylematem zostawia nas Ania, która przyjmuje w swoim utworze zdanie, że zmiany mogą być dobre, a i bywają niezbędne, nawet jeśli konsekwencje okażą się znaczące. “Ograniczenia i złe przyzwyczajenia w których będziemy tkwić nie sprawią, że przeżyjemy życie lepiej. Warto czasem jest zerwać z czymś definitywnie, szczególnie gdy czujemy że to nas blokuje – bo plan zawsze można zmienić.” – tłumaczy swój singiel Artystka.

Inne wydania tego albumu

Album "Bez Planu" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bez Planu".
Ania Blush
Ania Blush - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!